2016 Pekin Otomobil fuarı geliyor!

By
Updated: Nisan 19, 2016
pekin-otomobil-fuari-kucuk

2016 Pekin Otomobil fuarı geliyor!

Pekin-otomobil-fuari

2017 model araçların gösterileceği, Asya ve dünyanın en görkemli büyük otomobil fuarlarının başını çeken Pekin Otomobil Fuarı, 2017 sezonunu açmaya hazırlanıyor.

İki senede bir Çin’in başkenti olan Pekin‘de düzenlenen ve Asya kıtasının en görkemli otomobil fuarı olarak bilinen Pekin Otomobil Fuarı 25 Nisan Pazartesi günü ziyaretçilerini karşılamaya başlayacak. Çin ve Asya pazarını yakından ilgilendiren 2016 Pekin Otomobil Fuarı’nda ünlü bir çok araç markasının arabaları sergilenecek. Porsche, Audi, Ferrari gibi ünlü araçlar Asyalı araba severlerin beğenisine sunulacak. Ayrıca Geely, BAIC, Chery gibi Çin markalarının başını çeken firmaların fuarda ne gibi sürprizler yapacağı tüm ziyaretçiler tarafından adeta bir merak konusu haline geldi.

2017 Model Arabalar Ziyaretçilere Tanıtılacak

lincoln-otomobil-fuari

2016 Pekin Otomobil Fuarı’nın en önemli konularından biri de 2017’de çıkacak araba modellerinin tanıtımı olacak. Dikkat çeken özel konsept arabalardan tutun, bu sene çıkacak olan bir sürü model araç gelen ziyaretçilere tanıtılacak. Özellikle Çin piyasasının önemli bir bölümünü taşıyan Chery‘nin konsept modeli olan Chery FV2030 elektrikli motoru ve uzay mekiği görüntüsü ile dikkatleri üzerine çekecek gibi görünüyor.

Audi ise kozunu Audi TT RS’ten oynayacak gibi görünüyor. 2016 Pekin Otomobil Fuar‘ında yapılacak olan tanıtımda Audi TT RS’in görücüye çıkması bekleniyor. Bu fuarda bulunan en önemli isimlerden biri de tabii ki ‘Porsche’, otomobil fuarını Porsche 718 Cayman ile sallamayı hedefleyen yöneticiler, Pekin’de tüm gözleri üzerine çekecek gibi görünüyor.

 

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir