Modifiye Ford Transit

By
Updated: Mayıs 3, 2016

Modifiye Ford Transit

Merhaba sevgili modifiye severler bu yazımızda yollarda çok fazla görmeye alışık olduğumuz fakat modifiyesine pek tanık olmadığımız Ford Transit’ten bahsedeceğiz.

modifiye-ford-transit

Ford Transit genelde hayatımızın bir çok yerinde karşımıza çıkar. Ya bir okul servisi çekerken görürüz ya da bir iş yeri çıkışında personelleri taşırken onlarla karşılaşırız. Bu tür araçlar genellikle servis firmaları tarafından daha çok tercih edilir. Güvenli yol tutuşu, geniş iç yapısı ve dominant yapısı sayesinde tercih sebebi olur.

modifiye-ford-transit-3

Peki modifiye yapılmış bir Ford Transit nasıl olur? zaten ihtişamlı bir görüntüye sahip olan bu dev arabalar modifiye ile harmanlandığı zaman çok daha güzel bir görüntüye sahip oluyorlar. Özellikle dış kasa modifiyeleri, ön tampona yapılan modifiyeler ve camlara çekilen filmler ile oldukça gizemli bir havaya bürünebiliyorlar.

Biz bu tür modifiye Ford Transitlere yolda pek karşılaşmasakta onlar modifiye yapıldığı yerde çok mutlu görünüyorlar. Lafı fazla uzatmadan sizleri Modifiye Ford Transit galerimize alalım.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir