Modifiyeli Citroen Saxo VTS

By
Updated: Nisan 24, 2016
modifiye-citroen-saxo-vts-kucuk

Modifiyeli Citroen Saxo VTS

modifiye-citroen-saxo-vts-4

Merhaba sevgili modifiye severler! Hepimizin yakından tanıdığı Modifiyeli Citroen Saxo VTS modelini sizlere tanıtacağız. Öncelikle Citroen Saxo VTS’nin neden bu kadar çok tercih edildiğine bir bakalım. Daha çok seriliği ve ufak yapısı sayesinde her deliğe girip çıkabilme özelliğine sahip olan Citroen Saxo VTS modifiye edildiği zaman daha da tercih edilesi bir hal alıyor. Adeta bir fare gibi hızlı ve sağa sola ani geçişler yapabilen Citroen Saxo VTS kullanıcılar tarafından çok fazla seviliyor.

Peki Modifiye yapılmış Citroen Saxo VTS nasıl olur? bu araca modifiye olur mu? şimdi ise tüm bu sorularınıza cevap bulacağız.

Evet Citroen Saxo VTS’ye modifiye yapılır ve oldukça da güzel olur. Aşağıda görmüş olduğunuz sarı kanarya’da yapılan modifiyeleri sizlere anlatalım.

Motor tarafına yapılan modifiyeler ile birlikte daha hızlı ve kaliteli bir sürüş tercih edilmiş. İşte yapılan motor modifiyeleri;

ViSECO Piston, PT52 Ezgantrik, Piper CAMS Yay ve Şapkaları, Peugeot Sport beyin ile birlikte destekleyen yazılım. Simota Filtre Kiti, daha şık bir görünüm için kısa vites kutusu, Magnum SS egzoz susturucsu. Sarı renkteki bu Saxo için Sunroof, yere biraz daha basık spor yaylar ve spoiler ile desteklenmiş. Kendisine bir de çelik jant taksaymış çok daha şık bir görüntü elde edebilirmiş.

Sevgili modifiye severler  Modifiye yapılmış Citroen Saxo VTS hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz!

 

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir