Pekin Otomobil Fuarı’nda Renault Rüzgarı

By
Updated: Nisan 21, 2016

Pekin Otomobil Fuarı’nda Renault Rüzgarı

renault-koleos

Çin’in başkenti Pekin’de düzenlenen Otomobil Fuarı 25 Nisan 2016’da sevenlerini ağırlayacak. Renault otomobil markası geçtiğimiz gün lüks otomobil serisinin yeni üyesi olan Koleos’u Pekin Otomobil Fuarı‘nda tanıtacağını açıkladı. Renault‘un en önemli silahlarından biri olan Koleos, D- Segment Suv’u olarak üretilecek.

Yeni tasarımı ve şık görüntüsü ile Renault‘un uluslararası genişlemesinde kilit rol oynayacağı düşünülüyor. Yeni sene ile birlikte Renault açtığı üretim tesisi sayesinde Çin içerisinde de markanın büyümesinde katkı rolü oynayacak. Renault’un yönetim başkanı ve CEO’su Carlos Ghosn, yeni Koleos ile ilgili şu sözleri kaydetti; ” 25 Nisan 2016 tarihinde Pekin Uluslararası Otomotiv Fuar’ında yeni aracımız Koleos’un ilk gösterimini yapacağız” dedi.

Renault Koleos, lüks otomobil segment araçlar ile birleştirilmiş ve sağlam bir SUV’un tüm özelliklerini karakterine yansıtmış. Ayrıca iç hacminin büyük olmasının yanında zarif ve konforlu oluşu da müşterilerini biraz daha kendine yaklaştırıyor. Her türlü yol ve arazi şartına uygun üretilen Koleos, dengeli sürüşün de bir numaralı adresi olacak gibi görünüyor.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir