Ucuz ama zengin gösteren arabalar

By
Updated: Mayıs 13, 2016

Ucuz ama zengin gösteren arabalar

Merhaba sevgili modifiye severler sizler tarafından gelen sorularda bugün “Ucuz ama zengin gösteren arabalar” hakkında bilgiler vereceğiz.  Her insan kendini hep daha yükseklerde görmek ister ancak gerek maddi sıkıntılar gerekse araba fiyatlarının pahalılığı dolayısı ile bu düşüncelerini gerçekleştiremezler. Biz modifiyearaclar.com ekibi olarak sizlere fiyat olarak çok pahalı olmayan ama görüntü olarak sizleri zengin gösterebilecek arabalardan bahsetmek istedik.

Peki ucuzdan kastımız nedir? bizim kendi kafamızda düşündüğümüz ortalama fiyat 35.000TL. Bu fiyat aralığında ucuz ama zengin gösteren araçları listeleyeceğiz. 35.000TL’lik bir arabanın doğal olarak yedek parçası da çok pahalı olmayacaktır. Zengin gösteren bir arabaya sahip olmak için illa o arabayı sıfır almanıza da gerek yok. 2.el ucuz spor arabalar bu iş için biçilmiş kaftandır.

Evet yavaş yavaş listeye başlayalım.

“Ucuz ama zengin gösteren arabalar”

1 – Cadillac STS

ucuz-ama-gosterisli-arabalar-cadillac-sts

Cadillac adını bile duyduğunuz zaman insanın tüyleri diken diken oluyor. Evet Cadillac STS model arabayı 35.000TL’nin altında bulabilir hatta eğer şanslıysanız Modifiyeli Cadillac STS‘ye bile denk gelebilirsiniz. Bu aracın çok fazla talebi olduğu için temizini bulmanız zor olabilir ancak yine de araştırmanızı öneririz.

 

2 – Daihatsu Copen

ucuz-ama-gosterisli-arabalar-daihatsu-copen

 

İşte listenin 2 numaralı canavarı. Daihatsu Copen ucuz olup zengin gösterebilecek en iyi arabalardan bir tanesidir sevgili modifiye severler. Hem spor görüntüsü ile hemde cep yakmayan fiyatı ile isteklerinizi karşılayacak bir arabadır kendisi. Daihatsu Copen yakıt tüketimi olarakta oldukça ekonomik bir arabadır. İkinci el Daihatsu Copen sizi uzun süre mutlu edecektir.

3 – Ford Probe

ucuz-ama-gosterisli-arabalar-ford-probe

Ford Probe yollarda çok fazla karşımıza çıkmayan fakat gösteriş olarak oldukça sağlam bir modeldir. Amerikan markası olan Ford Probe, farlarının içe gömük görüntüsü ile oldukça hoş bir hava vermektedir. Fiyat olarak Ford Probe’de 35.000TL’nin altında yer almaktadır. Ford Probe nasıl? sorularına ise cevap çok nettir. Ucuz ama zengin gösteren arabalar içerisinde yerini almayı hak etmiştir. Ford probe teknik özellik açısından da binecek kişiyi tatmin edecektir.

 

4 – Mazda RX-8

ucuz-ama-gosterisli-arabalar-mazda-rx8

“Ucuz ama zengin gösteren arabalar” listesinde kendine yer bulan başka bir fişek ise tabi ki Mazda RX-8‘dir. Özellikle keskin çizgileri ve sert duruşu ile kalpleri fetheden Mazda RX-8 fiyat olarakta 35.000TL’ye alınabilmektedir. Ayrıca Modifiye Mazda RX-8 orjinaline göre çok daha talep görmektedir. Mazda Rx8 yakıt tüketimi konusunda sizi biraz üzebilir. Ancak Mazda RX8 alınır mı? diye sorarsanız bizce kesinlikle alınır.

 

5 – Subaru İmpreza

ucuz-ama-gosterisli-arabalar-subaru-impreza

Evet listenin son ama en güzel arabalarından bir tanesine geldik Subaru İmpreza. Fiyat olarak normalde 2 litrelik hacime sahip modellerinde 80-90 bin tl rakamlara ulaşırken, aynı kasa Subaru İmpreza 1.6 litre hacimli model 25 bin 35 bin civarında satılıyor. Yani kısaca Subaru İmpreza fiyatları çok fazla değişiklikle karşılaşıyor. Subaru impreza yakıt tüketimi konusunda da çok fazla cimri denemez. Ancak biraz benzin parasını vermeye ben varım diyorsanız bu aracı kesinlikle kaçırmamanızı tavisye ederiz.

 

Evet sevgili modifiye severler bu yazımızda sizlere ucuz ama zengin gösteren arabalardan bahsettik. Umarız bu listeyi beğenmişsinizdir. Eğer sizinde aklınızda bu fiyatlara göre ucuz ama zengin gösteren arabalar var ise bize yorum yapmayı unutmayın!

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir